Idealny zegarek do wieczorowej kreacji

Nie możesz na co dzień żyć bez zegarka? Wybierasz się na uroczystą kolację, randkę albo ważne spotkanie i masz już wymarzoną kreację, ale bez zegarka nie wyruszysz? Nic straconego. Obecnie na rynku jest wiele ciekawych modeli zegarków damskich, które świetnie będą pasowały na oficjalne oraz wieczorowe okazje.

Jaki zegarek do sukienki?

Zegarek dla kobiety może stanowić swego rodzaju biżuterię. Tak często bywa w przypadku bardziej eleganckich modeli, które będą pasować do wieczorowych stylizacji. Jeżeli zegarek ma małą tarczę oraz delikatny pasek w postaci bransoletki, warto dopasować do niego inną biżuterię – kolejne bransoletki które świetnie się z takim małym zegarkiem skomponują – i utworzyć ciekawy zestaw. Jeżeli brakuje Ci tego typu akcesoriów, postaw na zegarek o mocniejszym charakterze, ale uważaj tutaj, aby nie przytłoczyć zbyt mocnym zegarkiem całej stylizacji. Przy doborze zegarka do sukienki warto zapamiętać, że im bardziej strój jest oryginalny i zwracający uwagę, tym bardziej klasyczny i minimalistyczny zegarek będzie do niego pasować. Jeżeli natomiast Twoje ubranie na wieczór nie jest eleganckie, ale nie odznacza się zbyt mocno, możesz postawić na bardziej widoczną biżuterię lub zegarek. W przypadku klasycznej czarnej sukienki można pozwolić sobie na więcej niż wtedy, kiedy rolę naszej kreacji będzie pełnić np. długa suknia w złocie albo w krwistej czerwieni lub sukienka w kwiaty. Jeżeli umiesz określić czy odcień koloru Twojej stylizacji wieczorowej zalicza się do kolorów ciepłych czy zimnych, możesz dopasować zegarek do takiego stroju jeszcze bardziej precyzyjnie. Do ciepłych barw będzie bardzo pasowało złoto, natomiast do zimnych – srebro. Bazując na tej zasadzie to długiej niebieskiej sukni o chłodnym odcieniu błękitu świetnie będzie wyglądał klasyczny zegarek na srebrnej bransoletce, natomiast do krwistej czerwieni warto dopasować złoto. Przeglądaj nasze partner-sponsored Glasses, z różnorodnymi opcjami odpowiadającymi każdemu gustowi i budżetowi, które można kupić online

Przykładowe rozwiązania

Zegarek dla dziewczyny na większe wyjście powinien być dopasowany do okazji. Wiele ciekawych modeli można znaleźć na stronie internetowej https://www.zegarmistrz.com/pl/c/Zegarki-damskie/1146. Warto tutaj kierować się wspomnianą już wcześniej zasadą, która mówi o tym, że rodzaj zegarka, jaki wybierzemy do naszej stylizacji zależy od tego jak bardzo zwraca ona na siebie uwagę. Jeżeli wybieramy złote kolczyki, warto postawić również na zegarek o złotym zabarwieniu, natomiast jeśli nasze dodatki są w srebrze, dobrze sprawdzi się srebrny zegarek. Do czarnej sukienki we wzory – np. w kwiaty sprawdzi się model, który będzie dość prosty. Nie zamierzasz brać ze sobą żadnej biżuterii? W takim razie Twój zegarek może być bardziej szalony. Duża bransoletka albo szeroki pasek o nietypowym kształcie na pewno przyciągną wzrok i skutecznie zastąpią biżuterię, która w przypadku takiego dodatku stanie się naprawdę zbędna. Do garnituru świetnym wyborem będą zegarki o bardziej biznesowym charakterze, choć jeżeli zależy Ci na bardziej kobiecym wizerunku, zdecyduj się na zegarek na ozdobnej bransoletce – np. z cykoriami.